Věrnostní program a konec happy hours

Věrnostní program a konec happy hours

27. 02. 2018  |  

Máte-li appku Energy Studio a jste náš člen, získáte 15 dnů ke svému členství ZDARMA. Cvičíte-li s permanentkou, každá 11. Lekce jógy jógy je zdarma. Stačí načítat body do vaši aplikace při vstupu do Energy Studií. 

Věrnostní program Energy Studia od 23.10.2017

Pro návštěvníky Energy Studií jsme připravili věrnostní systém pro majitele permanentek a členství v Energy Studiích, který nahrazuje věrnostní program Happy Hours. Papírové kartičky se ruší a nyní bude vše probíhat prostřednictvím aplikace Energy Studio.

Sbírání bodů pro majitele permanentek
Sbírání bodů je určeno pro držitele permanentek a naleznete ho v aplikaci v záložce “Moje návštěvy”.

Jak funguje věrnostní program pro permanentky?
Při návštěvě ES si nechte do aplikace na recepci načíst bod. Recepce ES vám sejme čárový kód z bodu a tím se bod uplatní. Po načtení 10. bodu získáte voucher na 11. lekci zdarma. Voucher můžete uplatnit hned na místě, nebo ho uplatnit později. Voucher vám v aplikaci zůstane až do uplatnění. Až ho budete chtít využít, po domluvě s recepcí stiskněte tlačítko “Využít”.
Důležité! Neklikejte na tlačítko VYUŽÍT dříve. Po potvrzení tlačítka VYUŽÍT voucher zmizí a vy již volný vstup nebudete moci uplatnit.


Voucher pro Energy Člena
Jako Energy Člen získáváte za registraci v aplikaci voucher na 15 dní členství zdarma. Voucher vám bude přiřazen následující den po vaší registraci a naleznete ho v záložce Voucher. Až ho budete chtít využít, po domluvě s recepcí stiskněte tlačítko “Využít”.
Důležité! Neklikejte na tlačítko VYUŽÍT dříve. Po potvrzení tlačítka VYUŽÍT voucher zmizí a vy již volný vstup nebudete moci uplatnit.

Jak se zúčastnit Věrnostního programu?
Pro účast ve Věrnostním programu je nutné se nejprve zaregistrovat. Dokud aplikaci nepřeinstalujete, nebo se neodhlásíte, bude si Vaše přihlášení telefon pamatovat.
Po odhlášení se už stačí pouze přihlásit emailem a heslem.

Ukončení sbírání bodů Happy Hours k 30. 11. a ukončení platnosti 31.12.2017
Doposud platný věrnostní program Happy Hours končí k datu 30.11.2017. Kartičky je možné uplatnit do 31.12.2017. Po datu 1.1.2018 již nebude na žádnou kartičku Happy Hours brán zřetel a není možné ji uplatnit. Od 1.1.2018 čerpejte výhody s appkou Energy Studio.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si užijete nové bonusy, které za vaše návštěvy nabízíme. 

Energy Studio