TIP: jednotlivý vstup + balíček NOVÁČEK

Jdete k nám poprvé? Rezervace lekcí pro vstup do studia není podmínkou, je však pohodnější a komfortnější pro organizaci Vašeho času. Pro nováčky máme připravený nejvýhodnější týdenní členství "NOVÁČEK" a nebo je možné čerpat jednotlivý vstup. 

TIP: jednotlivý vstup + balíček NOVÁČEK

Energy Studio HOME Praha 1 je otevřené a všechna bezpečnostní i zdravotní doporučení jsou implementována do provozu obou studií. Na lekce je možné přijít bez rezervace. Rezervace lekcí je však pohodlná a zaručuje Vám místo na lekci maximálně do 3 minut před začátkem lekce. Poté je místo uvolněno. Mezi lekcemi je 15 minutová pauza, která v rozvrzích zůstane i nadále, ačkoli časový odstup lekcí již není třeba.

Týdenní členství NOVÁČEK

Jste-li nováček, můžete přijít na svou první lekci a při vstupu si zvolit buď celotýdenní pass nováček za 590 Kč a v týdnu si vyzkoušet různé styly i lektory jógy, nebo víte-li, že nebudete mít tolik času, nabízíme možnost zakoupení zvýhodněné permanentky či členství při prvním vstupu do Energy Studií. Cvičte v pohodlí studia HOME Praha 1. Se členstvím navíc můžete cvičit s LIVE lekcemi v pohodlí domova.

Balíček nováček obsahuje:

  • neomezené vstupy na lekce (kromě kurzů)
  • rezervace lekcí

NOVINKA - jednotlivý vstup

Od 22.7. je možné využít jednotlivý vstup na lekce (mimo kurzů a akcí). Jednotlivý vstup lze zakoupit (ZDE) kartou přes náš web a rovnou si rezervovat lekci. Samozřejmě, že jednotlivý vstup můžete zakoupit přímo na recepci Energy Studia HOME, Praha 1.

Těšíme na všechny zájemce o jógu. 

Tým Energy Studií

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.