Volně do Energy Studií + balíček NOVÁČEK

Opět dochází k dalšímu uvolňování. Z toho důvodu již nejsou třeba rezervace lekcí. Rezervace však nadále zůstávají vaší možností a pohodlím.

Volně do Energy Studií + balíček NOVÁČEK

Energy Studia jsou otevřená a všechna bezpečnostní i zdravotní doporučení jsou implementována do provozu obou studií.

Na lekce je možné přijít bez rezervace, jelikož to umožňuje opětovné navýšení kapacit sálů. Nadále si však rezervaci může vytvořit každý, kdo chce mít jistotu svého místa na oblíbené lekci. Kapacity sálů jsou následující: 18 osob pojme Praha 2 a 16 osob Praha 1. Navyšování kapacity sálů do původní velikosti již neplánujeme, protože kromě bezpečí bychom rádi zachovali i dosavadní komfort pro cvičící. Mezi lekcemi je 15 minutová pauza, která v rozvrzích zůstane i nadále, ačkoli časový odstup lekcí již není třeba.

Jste-li nováček, můžete přijít na svou první lekci a při vstupu si zvolit buď celotýdenní pass nováček za 590 Kč a v týdnu si vyzkoušet různé styly i lektory jógy, nebo víte-li, že nebudete mít tolik času, nabízíme možnost zakoupení zvýhodněné permanentky či členství při prvním vstupu do Energy Studií. Cvičte v pohodlí studia HOME Praha 1 nebo HEAVEN Praha 2. Se členstvím navíc můžete cvičit s LIVE lekcemi v pohodlí domova.

Balíček nováček obsahuje:

  • neomezené vstupy na lekce (kromě kurzů)
  • zapůjčení dezinfikované podložky na jógu v rámci týdne
  • rezervace lekcí

Těšíme na všechny zájemce o jógu. 

Tým Energy Studií

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.