Zkušební provoz a 1. pokoronovirová cesta do Energy Studia

Začínáme novou etapu v historii Energy Studií. Je nová a všichni se s ní budeme seznamovat. Vše je jiné a tak Vám přinášíme základní kroky, jak cvičit v Energy Studiích. Zkušební provoz od 11. do 24.5.2020! Od 25.5.- plné rozvrhy.

Zkušební provoz a 1. pokoronovirová cesta do Energy Studia

Rezervujte svou lekci v novém rezervačním systému

Přihlaste se e-mailem a heslem. Nepamatujete-li si heslo, dejte “Obnovit heslo” - vyčkejte chvíli a heslo přijde na e-mail. 

Není-li u vaši permanentky zadaný email (nebylo dříve povinné) neobjeví se Vám zakoupená služba v Chytrém účtu. V tomto případě pište na recepce2@energystudio.cz nebo recepce1@energystudio.cz - podle toho, které centrum navštěvujete a společně s recepcí vše vyřešíte. Bez zadaného e-mailu u Vaší služby není možné provádět rezervace lekcí.  

 

Pokoronovirová návštěva studií (zkušební provoz a vládní nařízení)

Podložky na jógu

Přijďte s vlastní podložkou. (Nemáte-li vlastní podložku, je možné zakoupit v Jóga Marketu podložku z velkého výběru. Jste-li člen, máte 10% slevu na nákup). Nechcete-li mít svou podložku, dezinfikovanou podložku je možné zapůjčit na recepci studií za 100 Kč. Do sálu není možný přístup bez podložky. 

Jak dorazit?

 • Přijďte převlečeni a nebo tak, abyste v prostoru studia bez navštívení šaten oblečení proměnili. Šatny nejsou k využití - prozatím dle nařízení vlády (pravděpodobně v poslední vlně uvolňování bude využití již možné). 
 • U vstupu si sundejte obuv a obuv uložte do botníku (novinka). 
 • Do prostoru Energy Studií nevstupujte v obuvi.
 • Dezinfikujte si ruce - kdykoliv! Dezinfekce jsou rozmístěné všude, máme je ve studiu v dobré kvalitě (také nechceme, aby nám kůže slezla). 
 • Mějte s sebou tašku, do které prozatím můžete uložit své oblečení, nebo věci, které si přinesete s sebou. 
 • Do prostoru studií vstupujte s rouškou a mějte ji počas návštěvy studia. 
 • V sále roušku (masku) můžete sundat a cvičit bez ní. Při odchodu ze sálu opět roušku nasaďte a dále se v ní pohybujte. 

Cvičte bez roušky a co pomůcky?

 • V sále jsou bambusové kvádry (novinka), které je nutné dezinfikovat před i po použití. 
 • Využíváte-li další pomůcky na jógu, mějte své. 

Další info

 • Plaťte bezkontaktně. 
 • Na baru Energy Studií je možné zakoupit pouze balené vody, nebo občerstvení. Prozatím kávu a čaj nemůžeme z důvodu vládního nařízení uvařit. 
 • Při čekání na lekci dodržujte rozestupy a můžete pro čekání využít všechny prostory studií, včetně terasy na Praze 2. 

 

(Plný) rozvrh lekcí od 25.5.

V plných rozvrzích budou mezi jednotlivými lekcemi 15ti minutové pauzy, abychom mohli sál provětrat, vyčistit a vyměnily se skupiny lidí z jednotlivých lekcí. Všem doporučujeme si lekce rezervovat ve svém profilu na internetu.

Ceny

Od 11.5. dojde k úpravě cen. Všem majitelům Energy Členství zůstávají stále stejné ceny, za kterých podepisovali smlouvu. Členský poplatek člena je hrazený pouze jednou, na začátku smluvního vztahu - členská smlouva. Jeho částka je vyčíslena v ceníku na www.energystudio.cz, nejedná-li se o speciální nabídku pro dané období. Tištěné ceníky, stejně jako tištěné rozvrhy, nejsou k dispozici. Vše je přehledně uvedeno na našem webu.

Jednotlivé vstupy: Počínaje znovuotevřením studií jsou jednotlivé vstupy na běžné lekce, včetně jednotlivých vstupů pro studenty a seniory zrušeny. V případě, že Energy Studia budete chtít navštěvovat, je třeba zvolit nějakou formu vstupů: permanentka, členství nebo kurz.

Studenti a senioři: vzhledem k situaci, která nastala - zvýšeným požadavkům na kapacitu sálů i hygienických od 11.5. platí nové ceny pro seniory a studenty. Jednotlivé vstupy již nejsou možné a je možné zakoupit Permanentku Student/ Senior a nebo stejnojmenné členství do Energy Studií. V rámci permanentek nebo členství je nutné rezervovat lekce jógy v Energy Studií. 

Permanentka 10 vstupů Student/ Senior: 1490 Kč.

Členství Student/ Senior 2 centra (12 měsíců)

Měsíční platba 990 Kč

Členský poplatek 599 Kč

 

Speciální nabídka pro SENIORY: 

Při zakoupení členství STUDENT/ SENIOR do 30.6.2020

 • registrační poplatek: 1,-Kč
 • bonus 1 měsíce ZDARMA. 

Platba 12 měsíců probíhá po měsíci a 1 měsíc získáváte zdarma. Členství je možné přerušit na dobu 30 dnů s minimálním zastavením 7 dnů.

Chcete-li tuto nabídku, pište, než bude automatizováno v CHYTRÉM ÚČTU na recepce2@energystudio.cz 

 

Vstup nováčků (poprvé příchozí)

Jste-li poprvé v Energy Studiích je možné čerpat balíček „Energy NOVÁČEK“, který platí 7 dnů po sobě jdoucích. V tomto období není možné tento program přerušit. V rámci týdne si můžete vyzkoušet různé typy lekcí, různorodost lektorů a následně se rozhodnout, jakým způsobem dále budete Energy Studia navštěvovat.

Balíček obsahuje:

 • rezervace lekcí
 • neomezené vstupy na lekce kromě kurzů
 • zapůjčení dezinfikované podložky na jógu při vstupu 

Cena: 590 Kč.

Chcete-li tuto nabídku, pište, než bude automatizováno v CHYTRÉM ÚČTU na recepce2@energystudio.cz 

 

Pomůcky na cvičení

V tuto chvíli musíme respektovat nařízení pro hygienu pomůcek na cvičení jógy, a proto je odstraňujeme ze sálů. Je možné, že časem se pomůcky opět vrátí, ale v tuto chvíli je nemůžeme mít volně k dispozici.

Podložky na cvičení

Nutností je mít vlastní podložku. Bez podložky není možné navštěvovat lekce jógy. Členové mohou využít 10% slevy pro nákupu vlastní podložky v rámci Jóga Marketu. Ti, co vstoupí do studia bez vlastní podložky, nebudou mít do sálu přístup. Na recepci bude možné podložku zapůjčit za cenu 100 Kč při vstupu. Ta bude následně po použití dezinfikována.

 

Úschovna podložek pro členy (od 25.5.)

Členové si mnohou podložky na jógu v obalu zanechat v prostorách Energy Studií. Místo na uložení podložek není hlídané a je volně přístupné, proto podložky ukládáte na svou vlastní zodpovědnost. Energy Studio neodpovídá za uložené podložky.

Deky, pásky na jógu a přikrývky očí

Nebudou k zapůjčení, ani nebudou v rámci vybavení sálů.

Kvádry na cvičení jógy

Kvádry budou z bambusového dřeva, které je možné dobře dezinfikovat. Kvádry budou v sále a před i po jejich použití je povinností každého cvičícího kvádr dezinfikovat.

Bolstery (od 25.5.)

Vyžaduje-li lekce využití bolsterů, recepce vydá bolstery k zapůjčení bez poplatku. Povinností je přikrytí bolsterů ručníkem, nebo ochranným obalem, který na recepci získáte. Je nutné, aby lekce byla podmíněna využitím daných pomůcek jako např. restorativní jóga.

Lekce restorativní jógy a jógy pro zdravá záda, jemné jógy, jin jógy: bolstery budou k zapůjčení za stanovených hygienických podmínek.

 

Některé podmínky cvičení jógy po nouzovém stavu skončí, některé stále budou přetrvávat. 

Přejeme Vám krásné cvičení v Energy Studiích. 

 

 

 

 

 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.