Děkujeme vám za PODPORU

Nastalá situace je taková, jaká je. Je to “krutá přítomnost” - přítomnost - okamžik teď a tady a my jsme v něm v plném vědomí. Možná někdo spíš žije v okamžiku... co bude, ale v Energy Studiích se snažíme žít teď. Milujeme to, co děláme a tak vymýšlíme, co dělat v danou chvíli, jak být s vámi v kontaktu a i dělat zatím jinak to, co děláme standardními způsoby.

Děkujeme vám za PODPORU

Vyjadřujete nám velkou podporu, píšete nám o pomoci v podobě příspěvků, otevřeného členství a jeho prodloužení s děkovným bonusem, dobíjení permanentek a také s námi cvičíte LIVE. To vše nám pomáhá být a tvořit - nám Energy Studiu i lektorům, kteří se LIVE lekcí účastní. Děkujeme Vám! #vyimyspolecne

V tuto chvíli se snažíme využít techniky naplno a vysíláme pro Vás i vyučujeme v rámci vzdělávací akademie - LIVE. Využít čas pro vlastní seberozvoj, poznávání i jógu v podmínkách, jaké jsou. Je to smysluplnné a tak i když se někdo “bojí” techniky a internetu, je právě nyní prostor proto, techniku využít a spřátelit se s ní. V rámci LIVE lekcí lektoři i vy se navzájem vidíte a vnímáte. Lektor reaguje na moment “teď a tady”. Řádné lekce jógy, vzdělávací a inspirující workshopy a také nové online kurz pro dobrou kondici i náladu Powerjóga krok za krokem - to je nyní Energy Studio a Power Yoga Akademie LIVE.

Věcí se nedějí jen tak pro nic. Daná realita, ač myslí je vnímaná různými úhly, je vždy taková, jaká má být. Lamentování, litování se a strach k nám v Energy Studiích rozhodně nepatří. Teď začala jóga! Jóga přítomnosti a pružné mysli. Zbavujeme se představ o tom, co jak má být a řešíme, co jak je!

Za celé Energy Studio a lektory, kteří s vámi LIVE cvičí, moc děkujeme, že nám pomáháte zvládnout situaci, kde jsme. Věříme, že zase naopak my umíte to, od čeho jsme zde. A to je otevírat cestu k sebepoznání, radosti a energii.

Vašek a Jakub

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.