Otevíráme 11.5. Prahu 2 v 16.30 hodin

PRVNÍ INFO: Od pondělí pustíme Prahu 2, od soboty 16.5. Prahu 1 a LIVE lekce budou pokračovat i nadále...v pondělí již cvičíme na Praze 2 - bez roušek. Pozor! Od čtvrtka 7.5. své lekce NOVĚ rezervujte! 

Otevíráme 11.5. Prahu 2 v 16.30 hodin

Ahoj všem, 

zatím jsou dnes sály ES prázdné, ale již příští týden se budou postupně plnit. Energy Studia spustíme v provizorním zkušebním provozu od pondělí 11.5. do neděle 24.5. - už nejsou povinné na cvičení roušky (mimo sál na jógu, ano). 

Rozvrh lekcí + rezervační systém lekcí

Provizorní rozvrh bude cca 2-3 hodiny denně. Mezi lekcemi bude pauza. Kapacita sálu se zmenší a od čtvrtka 7.5. spustíme nový rezervační systém lekcí pro majitele členství i permanentek. Jednotlivé vstupy již nebudou do Energy Studií možné. Počítáme, že k plným - novým rozvrhům se dostaneme po 25.5. Každý návštěvník musí mít svou podložku na cvičení jógy. Připravte se již na to! V sálech na jógu nebudou pomůcky, nevyžaduje-li to lekce.  Vyžaduje-li to lekce, lektor dle instrukcí recepce „vyfasuje“ pro skupinu pomůcky (ne deky, pásky a přikrývky očí) a současně dle nároků na desinfekci bude instruovat klienty, jak postupovat. Po odvolání nouzového stavu bude možné pro členy uschovávat podložky ve studiích.

Zdravotní stav

Pokud se necítíte dobře nebo máte jakékoliv příznaky virového onemocnění (zvýšená teplota, kašel, rýma, průjem), nenavštěvujte prosím skupinové lekce jógy v Energy Studiu. V případě, že budete vykazovat (zjistitelné) jakékoli výše uvedené symptomy, nebude Vám umožněn vstup do Energy Studia. Vezměte prosím na vědomí, že pokud zaměstnanec recepce nabude při Vašem vstupu podezření, že Váš zdravotní stav není v pořádku, je oprávněn Vám bezkontaktně změřit teplotu. Jestliže začnete během lekce jógy vykazovat příznaky virového onemocnění, může Vás lektor jógy požádat, abyste skupinovou lekci jógy opustili. Prosíme Vás tedy z hlediska ohleduponosti ke všem, abyste v žádném případě nenavštěvovali studia nemocní. 

Šatny a sprchy

Šatny a sprchy do odvolání (zhruba poslední volna uvolňování 25.5.) nebudou otevřené. Přijďte převlečeni a mějte vlastní podložku na jógu. V začátku je ideální mít tašku, do které si všechny věci schováte. Toto je jen provizorium provizorního provozu, které se postupně změní a šatny i sprchy budou fungovat. WC je možné použít.

Dezinfekce

Po vstupu do studií, před sálem jsou umísteny (kvalitní) dezinfekce, a tak povinností je ruce dezinfikovat.  

Sál na jógu

V sále budou označená místa pro umístění podložek. Je třeba dodržovat rozmístění podložek. Pomůcky v sále nebudou - v tuto chvíli. Pořídili jsme generátor ozónu na dezinfekci a tak prostor a vzduch bude průběžně po lekcích dezinfikován. 

Roušky

V rámci prostorů Energy Studií je nutné nosit roušky. V sále na jógu je možné cvičit bez roušek. Nutné je dodržovat v rámci prostor Energy Studií bezpečný rozestup. Chcete-li mít v sále roušku, je to na vašem zvážení. Lekce vedená v rouškách nebude. 

Ceny

Od 25.5. upravujeme ceny studií. Všem členům zůstávají po dobu jejich členství, nebo při prodlužování smluv ceny stejné, jako měli při začátku členství. 

Chcete-li si nyní pořídit nové členství, pište na recepce2@energystudio.cz a členství získáte ještě s děkovným bonusem 1 až 3 měsíce zdarma.

Všichni členové budou mít od dne spuštění členství, což bude 25.5. zdarma přístup k LIVE lekcím. V rámci Jóga Virtual mají členové přístup k videím s tarifem JV all inclusive již od 12.3., kdy jsem zavřeli studia. LIVE lekce, které si rezervujete nahráváme a nestihnete-li ji, pošleme Vám odkaz. Můžete tak cvičit kdykoliv a kdekoliv. 

Majitelé permanentek mohou nyní do 25.5. na svém CHYTRÉM ÚČTU (homepage www.energystudio.cz - pravý horní roh webu, použijte svůj e-mail a heslo pro vstup) dobíjet permanentku za stávají cenu, nebo pište na recepce@energystudio.cz. Od 25.5. se ceny změní a např. permanentka 5 vstupů již nebude k dispozici. Pro majitele permanentek se k 25.5. ukončuje aktivní členství v Jóga Virtual, které bylo otevřeno v rámci nouzového stavu. 

Nové budou ceny pro studenty a seniory - permanentka na 10 vstupů za 1490 Kč, nebo seniorské/studentské členství. Jednotlivý vstup již nebude možný. 

Poprvé do Energy Studia

Pro nováčky jsme připravili speciální balíček nováčka - na 1 týden, kde si může vyzkoušet a také rezervovat různé typy lekcí i lektorů. Během této doby (7 dnů) je třeba zvolit, v případě, že studia bude chtít navštěvovat, vstupné buď z permanentek, nebo v rámci členství. 

Budeme se snažit vytvořit klub, kde bude bezpečno a budeme schopni zabezpečit i nadále kvalitní služby včetně všech nových podmínek vyžadovaných státem k provozu našich studií. 

 

Těšíme se na vás! 

Vašek, Jakub a celý tým Energy Studií 

 

 

 

 

 

 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.