Uzavření ES HEAVEN Praha 2

Energy Studio HEAVEN Praha 2 již své dveře neotevře. Budeme pouze... doma v ES HOME Praha 1. Vyčkáme, přečkáme a půjdeme dál.  #vyimyspolecne

Uzavření ES HEAVEN Praha 2

Naši milí z ES HEAVEN, Praha 2

už 18 let budujeme a rozvíjíme naše Energy Studia, která přinesla všem mnoho jógové radosti. Studia prošla svým vývojem, stejně jako v nich „procvičilo“ mnoho klientů i instruktorů jógy. Vy, kdo k nám chodíte pravidelně, víte, že studiím věnujeme maximální péči, abychom se v nich všichni společně cítili co nejlépe.

Bohužel teď, po téměř 12 měsících omezeného provozu, přichází chvíle, kdy už bez vaší osobní účasti na lekcích a bez plných příjmů, nemáme možnost obě studia udržet, což je pro nás velmi smutné a frustrující.

Nepíše se nám to lehce, ale 30. 4. 2021 uzavíráme studio HEAVEN v Uruguayské ulici 11. V tuto chvíli už nemůžeme dál Energy Studio na Praze 2 udržovat a dotovat. Náklady na provoz jsou enormní a my si nemůžeme dovolit, aby současná situace stáhla celou firmu do problémů, které jsou způsobené již téměř rok uzavřenými prostory. Pomoc státu je minimální. Sice odsud vysíláme naše LIVE lekce, ale to nám bohužel nepokryje náklady na provoz studií. 

Je nám nesmírně líto, že Energy Studio HEAVEN končí. Na druhou stranu věříme, „že když něco končí, něco nového začíná.“ Jsme tedy přesvědčeni, že tato skutečnost otevře v budoucnu cestu k novému jógovému projektu.    

Jakmile bude doba alespoň trochu příznivá, začneme pro vás vymýšlet nové překvapení. Teď jen potřebujeme trochu času, abychom covidovou situaci ustáli a mohli se znovu nadechnout. Tvoření je naše vášeň a my se už teď těšíme na to, co vám budeme moci nabídnout. Věříme, že vy, naši klienti a příznivci budete opět spokojeni a budeme se potkávat dále v HOME nebo možná v nějakém „PARADISE“.

Co nás tedy teď čeká? 

Pojďme společně vyčkat na možnost znovu otevřít studio HOME v Hellichově ulici na Praze 1. Tam se většina lektorů přesune spolu s námi a jakmile to bude možné, vytvoříme společně s vámi, opravdovou „HOME“ atmosféru. 

Těšíme se na vás v lepších časech a na setkání v Energy Studio HOME v Hellichovce.

Vašek a Jakub

Organizační pokyny ZDE.

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.