Novinky

Mírumilovní bojovníci, aneb rok "1"

Boj nevyhledáváme, ale pravdu ano. Pravda je pro nás to, za co stojí usilovat. Všude okolo nás se hází miliardami a velkými slovy pomoci ze všech vládních stran. Lidé nabývají pocitu, že menší podnikatelé se topí ve státní pomoci a hází na ně šeredná slova. A tak to není.

Otevíráme 11.5. Prahu 2 v 16.30 hodin

PRVNÍ INFO: Od pondělí pustíme Prahu 2, od soboty 16.5. Prahu 1 a LIVE lekce budou pokračovat i nadále...v pondělí již cvičíme na Praze 2 - bez roušek. Pozor! Od čtvrtka 7.5. své lekce NOVĚ rezervujte! 

Děkujeme vám za PODPORU

Nastalá situace je taková, jaká je. Je to “krutá přítomnost” - přítomnost - okamžik teď a tady a my jsme v něm v plném vědomí. Možná někdo spíš žije v okamžiku... co bude, ale v Energy Studiích se snažíme žít teď. Milujeme to, co děláme a tak vymýšlíme, co dělat v danou chvíli, jak být s vámi v kontaktu a i dělat zatím jinak to, co děláme standardními způsoby.

Pravidla energy Virtuálního sálu

Od 1.4. jsem spustili LIVE lekce s týmem Energy Studia. Lekce probíhají v řádně vypsaný čas v rozvrzích online lekcí. V přesný čas začátku lekce a ani v průběhu do lekce nejde vstoupit. Podívejte se, jak cvičit LIVE. 

LIVE.Energy Studio lekce

Aktivujte, rozšiřte, doplňte vaše členství.Přinášíme vám novinky a podněty k zamyšlení i ke spolupráci v rámci podpory lektorů i Energy Studií - překlenutí období s fixními náklady bez jakéhokoliv přijmu.

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.