Novinky

Podzimní kurzy a minikurzy jógy

Powerjóga pro začátečníky, kurz meditace, jóga proti stresu, jóga pro zdravá záda, restorativní jóga a mnohem více v podzimních kurzech Energy Studiích!

celý článek

Jóga pro těhotné v Energy Studiích

Nové 2 lekce jógy pro těhotné se Simonou Josefovou. Nyní i v úterý dopoledne od 10 hodin v Energy Studiu Praha 2. 

celý článek

Jste tam, kde máte být

Ač "teď a tady" není o bilancování, otočit se zpět nikdy neuškodí. Neulpívání je základem celé cesty, a tak s respektem ke všemu novému i historii, zkušenostem a poučení se, objevujeme svůj potenciál pro cestu vpřed.

celý článek

Roční členství vcelku - druhé zdarma!

24.9. slavíme 15. narozeniny a tak máte-li kamaráda/ kamarádku, přijďte si pořídit členství v Energy Studiích pro dva. Jedno uhraďte vcelku a druhé máte zdarma! Těšíme se na vás. 

celý článek

Žijte jógu - páteční jóga + křest diáře a CD

Zveme vás na jedinečnou lekci Vaška, Jakuba a Katky v pátek 21.9., kdy po odcvičené lekci pokřtíme společně diář Žijte jógu 2019 a CD Mindfulness. 

celý článek

Katka Červenková - nová zkušená posila týmu

Mnohaletá zahraniční zkušenost s různými jógovými styly a životem v zahraničí přivedl Katku zpět do Česka. Své zkušenosti vám předá na lekcích v Energy Studiích již od 3.9. 

celý článek

Jóga retreat Japonsko 2019 - OBSAZENO!

Jsme nevšední a máme rádi věci, které nejsou standardní. Myslíme na velké věci, objevujeme nová dobrodružství a jedinečnost každého. Jóga reatreat v Japonsku s Vaškem a Jakubem podpoří všechny zmíněné předpoklady. 

celý článek

Reebok Experience Store 2018

Lektoři jógy Energy Studia s vámi cvičí i na největším letním projektu sportu a zábavy v Praze - Reebok Experience Store na Náplavce. 

celý článek

Nové lekce, kurzy a programy ES začínají 3.9.

Od 3.9. jsou připravené nové rozvrhy a kurzy Energy Studií. Dříve, než půjdete na svou oblíbenou lekci, prozkoumejte, v kolik hodin začíná, abyste přišli správně. 

celý článek

JÓGA VIRTUAL - online jóga TV

Nestihli jste jít do studia? Cestujete a chcete cvičit na cestách...právě pro Vás je on-line jógová TV JÓGA VIRTUAL. Všichni členové ES mají k TV přístup zdarma. 

celý článek