Novinky

Sváteční otevírací doba + 3 akce ledna 2019

Všem návštěvníkům Energy Studií přejeme klidné prožití vánočních i novoročních svátků a věříme, že i v roce 2019 vám budeme stále přinášet jógovou radost. POZOR! Super lednové akce v textu! 

celý článek

Zasoutěžíte v předvánočním čase?

Čas je veličina. Když mu nepodlehneme, jsme v klidu a pohodě. Pojďte se zastavit a soutěžit s appkou Energy Studio. Třeba vyhrajete cenu pro sebe sama, nebo ji někomu věnujete. 

celý článek

POZOR: pánská koupelna mimo provoz

Havárie s omezením provozu do 9.12.

celý článek

Od 24.11. rozšiřujeme víkendové ranní lekce jógy

Pro velký zájem přidáváme 2 víkendové lekce na Praze 2 a také 1 víkendovou lekci na Praze 1. 

celý článek

LOLË Live Out Loud Everyday – Žijte naplno každý den

V ES Praha 2 jsme otevřeli nový Pop Up Store LOLË. Rozšiřujeme nabídku Jóga Marketu o sportovně-lifestylovou kolekci kanadské značky LOLË a připravujeme v centru Prahy kamenný obchod.

celý článek

Nový úterní program ES HOME již 11.9.

Energy Studio na Praze 1 otevírá nový program úterních dopolední pravidelně od 11. září. Přijďte si zacvičit a zrelaxovat na Malou Stranu. 

celý článek

Podzimní kurzy a minikurzy jógy

Powerjóga pro začátečníky, kurz meditace, jóga proti stresu, jóga pro zdravá záda, restorativní jóga a mnohem více v podzimních kurzech Energy Studiích!

celý článek

Jóga pro těhotné v Energy Studiích

Nové 2 lekce jógy pro těhotné se Simonou Josefovou. Nyní i v úterý dopoledne od 10 hodin v Energy Studiu Praha 2. 

celý článek

Jste tam, kde máte být

Ač "teď a tady" není o bilancování, otočit se zpět nikdy neuškodí. Neulpívání je základem celé cesty, a tak s respektem ke všemu novému i historii, zkušenostem a poučení se, objevujeme svůj potenciál pro cestu vpřed.

celý článek

Roční členství vcelku - druhé zdarma!

24.9. slavíme 15. narozeniny a tak máte-li kamaráda/ kamarádku, přijďte si pořídit členství v Energy Studiích pro dva. Jedno uhraďte vcelku a druhé máte zdarma! Těšíme se na vás. 

celý článek