Valentina Lebová

Valentina  Lebová

Specializace jógy

vinjása jóga, hatha jóga, power jóga

Vzdělání

  • Yoga Teacher, USA
  • Instruktor jógy, Praha - Monici Angelluci
  • Praxe: Toronto - East Sheppard Rehabilitation Centre

Motto
Mým mottem v józe je, že je to nikdy nekončící cesta, na které máte vždy co objevit a díky které poznáváte hlavně sami sebe.

Jógu beru jako skvělou učitelku v poznání svého těla i duše, svých emocích a naučení se trpělivosti, neboť žádný zázrak se nestane přes noc.

Má filosofie je vnést jógu do života každému, kdo se rozhodne mé lekce navštěvovat s jasným ohledem na jeho fyzické a psychické předpoklady. Kromě jógy se věnuji také osobním tréninkům fitness a publikaci článků pro Jóga Dnes.

Mým cílem je předat svým klientům vždy alespoň kousek sebe, naučit je dýchat, dech spojit se správnou technikou provedených ásan, a naučit je nespěchat. Jóga je cesta, jejíž cílem není dojít na konec, ale radovat se z momentu, kde jsme právě teď.

Lekce a jejich zaměření
Mé hathajógové lekce jsou klidné, ale silově náročnější, s delšími výdržemi a dostatkem času na ucelení dechu a prodýchání každé ásany.

Hodiny vinjásy jsou naopak dynamičtější a mají vždy nějaký tématický okruh. Vždy ale kladu důraz na dech a správné provedení každé jednotlivé ásany.

Při tvorbě lekcí vycházím vždy ze svých pocitů a intuice.