Dýchárna a breathwork

V DÝCHÁRNĚ se spojují metody jógové/ dechové terapie, breathworku, oxygen advantage tréninku, vědeckých výzkumů a moudrosti tradiční pránájámy na základě fyziologie, mechaniky a biochemie dýchání. V rámci DÝCHÁRNY probíhá cílený trénink práce s pozorností, rozvoj a náprava dechového vzorce na základě praktikování různých dechových technik, práce s poměrem dechových fází (nádech, výdech, zádrž dechu),  a to s cílem zpomalit dech. 

"Čím pomaleji a jemně dýcháte, tím déle žijete."

Prací s dechem uvolníte mysl i energetické dráhy a samotný dech vás přenese k hluboké relaxaci a meditaci v rámci jógového spánku (jóga nidra) a dalších antistresových a relaxačních technik. V rámci lekce projdete od jemného protažení, přes práci s dechem k relaxaci a meditaci. Každá lekce DÝCHÁRNY se v poslední části věnavaná technikám meditace a relaxace.  

Cílem lekce je uvolnění těla i mysli, zkvalitnění a rozvinutí dýchání, práce a korekce mysli a podpora fyzického i duševního zdraví.

 

O dechu

Názvy jako breathwork, dechová terapie i jógová pránájáma, to vše jsou pojmy, jejichž společným znakem je: DECH a tomu se věnuje DÝCHÁRNA. 

Cílem práce s dechem je zpomalit dech a ekonomizovat nároky organismu na kyslík. Není důležité dobře se nadechnout. Potřebné je kvalitně vydechovat a zmírnit četnost cyklů dechu (nádech + výdech) během dne.

V rámci DÝCHÁRNY dochází k ovlivnění celého organismu, posílení plic i dechové plnosti (kvalita dechu), jemnosti a klidu dechu. Postupné rozhýbání jednotlivých částí těla ve společnosti dechu přináší účinky na úrovni fyzické i psychické. Je-li tělo uvolněné a rozhýbané, energie (prána) nemá překážek a může proudit.

Přijďte zrelaxovat a odpočinout si! Naučit se správně dýchat a být - tvůrcem svého života a zdraví. 

Přijímáme a akceptujeme

edenred
sodexo
benefit plus
Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere.