Kurz změny životního stylu

Kurz změny životního stylu
Krejčík V. (konzultace) a Schubertová D. (praxe powerjóga)

Cvičení powerjógy, výživové poradenství a relaxace v jedinečném kurzu vhodném pro všechny, kteří chtějí spojit cvičení powerjógy a rozumné stravování. Učení se, kontrola, motivace, efektivnost a umění zdravě jíst a cvičit.

Nastartování, odlehčení a motivace, to je nový kurz změny životního stylu v Energy Studiích o září 2017. Pokud jste nespokojení, potřebujete poradit se stravou a očistou, ztratit pár kilogramů, přihlaste se na kurz, který vás postrčí vpřed. Už nebudete muset stát v pozadí a zahalení do oblečení, ale získáte sebedůvěru, energii a nový vítr do plachet. Žádné počítání kalorií, žádna striktní dieta a žádný univerzální přístup, ale hledání individuální cesty.
 
O kurzu
 
První lekce bude seznamující a specifikuje postup celého kurzu. V rámci kurzu probíhají s Denisou Schubertovou pravidelné powerjógové lekce, které podpoří metabolismus a nastartují organismus. Následně začnou první osobní konzultace a další komunikace, se podle domluvených pravidel přesune na e-mailovou komunikaci a ladění stravovacích rituálů.Všechny postupy a základní dignostika poslouží k dosažení cílů. Proces kurzu je založený na ladění životního stylu z hlediska jednoduchosti a selského rozumu, analýze průběžné práce během kurzu a zabudování nových pravidel životního stylu.

Jako bonus je 10 lekci cvičení jógy v řádném rozvrhu Energy Studií.

Chcete-li více informací, pište na: clinic@energystudio.cz 

Kurz změny životního stylu 
od 27. 09. 2017
Krejčík Václav  

přihlášky:

recepce1@energystudio.cz 

KURZ 27. 9.–29. 11., 10 lekcí, cena 2990 Kč

Poprvé na jógu?

V Energy Studiích můžete navštívit 1. lekci zdarma, a to vyplněním svých osobních údajů (jméno a příjmení, email, telefonní číslo) do karty první návštěvy na recepci Energy Studia.